Madonna ofiarowała swój płaszcz z Madame X Tour na akcję, z której dochód zostanie przekazany na walkę z głodem wywołanym pandemią koronawirusa.

Organizatorem loterii ALL-IN Challenge jest Michael Rubin. Współwłaściciel drużyny koszykarskiej Philadelphia 76ers postanowił skrzyknąć gwiazdy sportu, muzyki i biznesu, aby wspólnie zorganizować największą na świecie internetową zbiórkę pieniędzy. Jej celem jest walka z głodem:

COVID-19 wpłynął na nasze życia w niespotykany dotąd sposób, ale motywację dało mi nieustające pragnienie naszego kraju do niesienia pomocy, szczególnie rosnącej liczbie rodzin, które zmagają się z brakiem żywności.

Madonna przekazała na akcję strój, w którym rozpoczynała sepktakle w ramach trasy koncertowej Madame X Tour. Dodatkowo Królowa Popu złożyła na płaszczu autograf. Osoba, która stanie się szczęśliwym posiadaczem nagrody, może się również spodziewać telefonu od artystki. Madonna zobowiązała się bowiem, że zadzwoni do wygranego w dniu jego urodzin, aby wyśpiewać mu urodzinowe „happy birthday”. Wartość nagrody: 25 tysięcy dolarów.

Każdy może zakupić od 10 do 200 losów (koszt odpowiednio 10 i 100$). Udział w loterii: kliknij tutaj.