Wystarczyła doba, aby stare płyty Madonny wróciły na szczyty list sprzedażowych iTunes w kilkudziesięciu krajach na świecie.

Wszystko zaczęło się od akcji #JusticeforBedtimeStories, dzięki której krążek z 1994 roku zaliczył skok o ponad 400 miejsc i przez kilka godzin okupował szczyt listy iTunes w USA.

Celem akcji było zwrócenie uwagi na to, jak bardzo nie doceniono tej płyty tuż po jej premierze. Rosnąca w serwisie iTunes sprzedaż Bedtime Stories wywindowała album na pierwsze miejsce nie tylko w USA, ale i w Brazylii oraz Turcji. W pierwszej piątce album pojawił się również w Hiszpanii, Kanadzie, Meksyku, a w drugiej dziesiątce m.in. w Wielkiej Brytanii i Francji.

Niedługo później serwis zaczął notować sprzedaż innych albumów Madonny. I tak: w USA na miejscu #4 pojawił się krążek American Life. Z prawdziwym szaleństwem mamy jednak do czynienia we Włoszech, gdzie płyty Madonny okupują 5 miejsc w pierwszej dziesiątce! (#1 I Don’t Search I Find (Remixes), #3 Madonna The First Album, #5 Ray of Light, #6 The Immaculate Collection, #7 Bedtime Stories).